Wyobraźnia przedszkolaków z Przedszkola Gminnego „Magiczne miejsce” nie zna granic!
Nic dziwnego, w końcu to magiczne miejsce...

W dniach 23 - 26 października w przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt.: „Dyniowa Postać z bajki”

Dzieci wraz z rodzicami zamieniły dynie w postacie z bajek. Wyobrażnia dzieci przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Kto by pomyślał, że zwykłą dynię można zamienić w takie postacie jak: Nemo, Olaf z Krainy Lodu, Bolek i Lolek, Myszka Miki, Minionek i wiele innych.

Na te dni przedszkole bardzo ożyło, a dzieci miały sporo radości. Niezależne jury w triadzie: p. Agnieszka Olędzka, p. Emilia Konachowicz i p. Aneta Gumieniak-Zduniuk wyłoniły zwycięzców:

• IGA K. z gr. Liski
  • MIKOŁAJ D. z gr. Owieczki
  • SZYMON D. z gr. Tygryski

Serdecznie gratulujemy również autorom pozostałych dzieł:

Weronika N., Aleksander K., Michalina R. Maria N., Natalia K., Michał S., Maria D., Leon B., Maciej D., Natan N., Piotr P., Antonina K., Daria K., Mikołaj L., Lena B., Dawid B., Krystian K., Jakub A., Zofia M., Amelia O., Mikołaj K., Jagoda T., Adrian K., Bartosz Z., Emilia J., Szymon S., Tymon K., Jakub P., Maksymilian N., Zuzanna Z., Liliana I Laura B., Emila P., Aleksandra O., Zuzanna M., Gabriela K., Lena K., Pola G., Kaja Ł., Aleksandra K.

Oficjalne wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 06.11. - w Dniu Postaci z Bajek

Dziękujemy organizatorkom konkursu, paniom: Agnieszce Andrzejewskiej, Karolinie Modzelewskiej i Marioli Zagubień za usnucie fantastycznej przygody dla dzieci i rodziców, a wszystkie przedszkolaki zachęcamy do kolejnych kreatywnych przedsięwzięć.

dyniowa postac z bajki plakat

Konkurs plastyczny pt.: „Dyniowa Postać z bajki” prace