Zabawy na „Magicznym Dywanie”
Zawsze świetnie się bawimy, gdy na wszystkich sprzętach jeździmy
urodziny Tymka i Ignacego

 

„Dom dla mojego przyjaciela”

 

Układamy rytmy z figur geometrycznych
Mieszkania zwierząt – „Kto gdzie mieszka?’
Kącik Patriotyczny – Mały Polak Poznaje Swoją Ojczyznę

Flagi Polski
Urodziny Zuzi
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W środę, 30 października  w naszym Przedszkolu grupa  „Wróbelki” miała swój wielki dzień. Danego dnia odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka .

Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, po czym Pani Dyrektor Barbara Dłuska za pomocą „Czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”.  Dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić, zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem. Po uroczystym pasowaniu dzieci z grupy „ Wróbelki”  przedstawiły krótką cześć artystyczną. Rodzice maluchów z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy.

Na zakończenie  uroczystości nie zabrakło upominków od Pani Dyrektor oraz dyplomów i  imiennych magnesów dla wszystkich dzieci. Uwieńczeniem danej  uroczystości był słodki poczęstunek w sali.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za upominki  podarowane podczas uroczystości, Pani Mari Szyszko za nauczenie piosenki w języku angielskim oraz Pani Ani Łempickiej za nauczenie tańca.

Wielkie podziękowania składamy również mamie Rafała, Pani Monice Jakimiuk, za wykonanie przepięknych  magnesów imiennych  dla wszystkich dzieci z grupy.

Urodziny Rafała
Razem miło spędzamy czas!

 

Urodziny Kuby
Rodzice Czytają Dzieciom

Serdecznie dziękujemy mamie Dominika, Pani Beacie, za miłe spotkanie i przeczytanie nam bajki „Wilk i siedem koźlątek”. Wszystkie Przedszkolaki czekają na kolejnych rodziców lub członków rodzin do przeczytania bajek i wierszy.

 

Urodziny Dominika

 

Wełniane Owieczki
Święto Ziemniaka
Ziemniaczane Stempelki 
Warzywne Układanki
Urodziny Laury
Jesienne Dary Sadu
Urodziny Olafa

 

Poznajemy zasady bezpieczeństwa – Sygnalizacja Świetlna
Urodziny Juli
Mile spędzony czas w Sali Zabaw
Pierwszy wspólny spacer