DRODZY RODZICE !

W miesiącu lipcu przedszkole będzie pracować od 6.30 do 16.30.

Na półkolonie zakwalifikowano 25 dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

• Z grupy Koty 4 dzieci
  • Z grupy Owieczki 7 dzieci
  • Z grupy Wróbelki 14 dzieci

Dzieci zostaną otoczone opieką nauczycieli ze wszystkich grup zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem.

Informacje o zakwalifikowanych dzieciach posiadają nauczyciele w grupach.

Rodzice, którzy złożyli deklaracje udziału dziecka w półkoloniach letnich, proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa dzieci u wychowawców grup do 21.06.2019.

Dyrektor Przedszkola

Barbara Dłuska

DRODZY RODZICE !

Wszystkich zainteresowanych Rodziców informujemy, iż nasze przedszkole będzie otwarte w lipcu w formie półkolonii (grupy łączone).

Półkolonie to idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców, którzy nie mogą sobie pozwolić na wzięcie tak dużej liczby dni urlopowych, aby zapewnić opiekę w okresie wakacji.

Na zajęcia trzeba zapisać się osobiście wypełniając wypełniając deklarację do dnia 7.06.2019 r. (otrzymać ją można u nauczycieli)

Opłata za udział w półkoloniach wynosi 57,50 zł. W ramach półkolonii dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach od 6.30 – 16.30 oraz wyżywienie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

DRODZY RODZICE !

Sprawozdanie finansowe Przedszkola Gminnego w Siemiatyczach znajduje się na stronie Gminy Siemiatycze w Biuletynie Informacji Publicznej .

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne