JADŁOSPIS OBOWIĄZUJĄCY –  od 26 października 2020r. do 6 listopada 2020 r.

Plik do pobrania:

WYPRAWKA OBOWIĄZUJĄCA

W PRZEDSZKOLU I ŻŁOBKU

Prosimy, aby wszystkie wymienione poniżej rzeczy były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

DO UBRANIA

Komplet ubrań na zmianę zapakowany worek

• majtki – 2x
  • spodnie/leginsy
  • rajstopy
  • skarpetki – 2x
  • bluzeczka na krótki i na długi rękaw
  • kapcie na zmianę ( usztywniana podeszwa, łatwe do zakładania i zdejmowania)
  • worek na mokre ubrania

DZIECI ŚPIĄCE

• komplet pościeli
  • poduszka
  • piżamka

WSZYSTKO W PODPISANYM WORKU – NIE W REKLAMÓWCE

ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• chusteczki higieniczne suche (wyrywane) – 2x
  • chusteczki higieniczne nawilżane – 2x
  • ręcznik papierowy 2 w 1
  • kubeczki papierowe – 100 sztuk
  • pampersy
  • rękawice nitrylowe – 100 sztuk (obowiązuje tylko w żłobku i w grupie dzieci 2,5 – 3 letnich)

NIE PRZYNOSIMY I NIE POZOSTAWIAMY W PRZEDSZKOLU ŻADNYCH RZECZY DZIECKA, OPRÓCZ WYŻEJ WYMIENIONYCH W WYPRAWCE.

ANKIETA INFORMACYJNA O DZIECKU

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Prosimy o wypełnienie ankiety informacyjnej o dziecku i dostarczenie jej pierwszego dnia pobytu dziecka w Przedszkolu.

Plik do pobrania:

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA NA ROK SZKOLNY 2020-2021

Prosimy o wypełnienie wg poniższej instrukcji kompletu tych dokumentów i dostarczenie ich do Przedszkola/Żłobka

1 września 2020 r.

Pliki do pobrania:

– Aktualne oświadczenie dotyczącego Covid -19. Prosimy o podpis i datę obojga rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

– Ankieta dotycząca Covid – 19 z podpisem i datą rodzica/opiekuna prawnego dziecka.

– RODO OBOWIĄZUJĄCE W PRZEDSZKOLU- klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy o datę i podpis obojga rodziców/ opiekunów dziecka. Jeżeli upoważniają Państwo do odbioru dziecka innego członka rodziny to również ta osoba powinna dostarczyć ten dokument z datą i podpisem.

– RODO OBOWIĄZUJĄCE W ŻŁ0BKU – klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy o datę i podpis obojga rodziców/ opiekunów dziecka. Jeżeli upoważniają Państwo do odbioru dziecka innego członka rodziny to również ta osoba powinna dostarczyć ten dokument z datą i podpisem.

– Dokumenty do wypełnienia przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Przedszkola.

–  Dokumenty do wypełnienia przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Żłobka.

OBOWIĄZUJĄCE PROCEDURY DOTYCZĄCE ZAPOBIEGANIA ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ WIRUSA COVID – 19

Prosimy wszystkich Rodziców/opiekunów prawnych, którzy chcieliby zapisać swoje Dziecko do Przedszkola Gminnego w Siemiatyczach lub Żłobka Gminy Siemiatycze o zapoznanie się ze wszystkimi procedurami.

GRAFIK PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA GMINNEGO W SIEMIATYCZACH I ŻŁOBKA GMINY SIEMIATYCZE W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONOWIRUSA COVID – 19

Dzieci z poszczególnych grup będą przyjmowane i odbierane w wyznaczonym poniżej grafiku: