„MORSKIE OPOWIEŚCI” – BAL KARNAWAŁOWY 

Karnawał to czas radosnej zabawy. W piątek, 10 lutego, odbył się tak długo oczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy.  W tym dniu całe przedszkole zamieniło się w morską krainę. Sale przedszkolne, korytarze, szatnia oraz sala widowiskowa pełne były morskich stworzeń rybek, meduz, żółwi, ośmiornic, muszli i wiele, wiele innych.   

Dla dzieci był to wyjątkowy dzień. Czekały na niego z niecierpliwością. Przedszkolaki tego dnia zamieniły się w rycerzy, piratów, księżniczki, biedroneczki, pszczółki, syreny, policjantów, kucharzy itp.

Zabawę poprowadził Teatr Conieco. Aktorzy wcielili się w role wodzirejów, animowali tańce, gry i konkursy. W konkursach brały udział nie tylko dzieci, ale również panie nauczycielki. Zabawy i śmiechu nie było końca 😉

Kategorie: Aktualności