WYNIKI BOŻONARODZENIOWEGO KONKURSU „BOŻONARODZENIOWA POSTAĆ” ORGANIZOWANEGO W PRZEDSZKOLU GMINNYM„MAGICZNE MIEJSCE” W SIEMIATYCZACH

 

W dniu 10 stycznia 2023 r. został rozstrzygnięty Bożonarodzeniowy Konkurs pt. „Bożonarodzeniowa Postać”.  Organizatorem konkursu było Przedszkole Gminne „Magiczne miejsce” w Siemiatyczach. Celami  konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej oraz rozwijanie zdolności manualnych wśród dzieci i dorosłych. Do konkursu zgłosiło się 45 dzieci w wieku 3-6 lat. Zgodnie z regulaminem konkursu laureatami zostały dzieci:

1 miejsce – Hanna L. z grupy Kotki

2 miejsce -Tymon K. z grupy Wróbelki

3 miejsce Miłosz T. z grupy Sówki

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Kategorie: Aktualności