PRZEDSZKOLNE KOLĘDOWANIE 

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu i żłobku 15 grudnia, podczas  przedszkolnego kolędowania.
Dzieci wspólnie z wychowawcami i opiekunkami przygotowały kolędy, pastorałki oraz piosenki w języku niemieckim i angielskim. Wszystkie grupy przedszkolne i żłobkowe zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne na scenie przedszkolnego teatru. Mali wykonawcy zachwycili swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd i współczesnych pastorałek oraz odwagą i wdziękiem z jakim się zaprezentowali.
Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi między dziećmi, wychowawczyniami, opiekunkami oraz rodzicami.

Ostatnim elementem wspólnego kolędowania było wspólne zaśpiewanie kolędy przez wszystkich uczestników spotkania. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i podziękowała za obecność, natomiast  dzieci podziękowały swoim rodzicom obdarowując ich pierniczkami własnej roboty. 😉

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie:

https://www.podlasie24.pl/siemiatycze/region/wspolne-koledowanie-w-przedszkolu-gminnym-w-siemiatyczach–36a98.html

Kategorie: Aktualności