13 czerwca ponownie odwiedzili nas aktorzy z teatru CoNieco z przedstawieniem pt. ” Psotna Anka Jagodzianka”.
Na zamku króla Mazurka wielkie poruszenie. Niebawem z sąsiedniego państwa przybędzie książę Biszkopt, wielki chwalipięta. Na prośbę jego rodziców Anka Jagodzianka, smok Zakalec oraz damy i rycerze planują zastosować różne fortele, które mają zmienić księcia. Udaje się znakomicie, tym bardziej, że Biszkopt pokonuje dzielnie wiele niebezpieczeństw a w sytuacji zagrożenia staje w obronie słabszych. Wszyscy podziwiają męstwo księcia, który zauważa, że przyjemniej jest „Żeby inni nas chwalili, nie my sami”.

W przedstawieniu brali udział nie tylko aktorzy, ale również widzowie. Dzieci z widowni przebrane w rycerzy, asystowali aktorom wykonując ciekawe teatralne zadania.

Kategorie: Aktualności