KOCHANA MAMO, KOCHANY TATO…

 

W piątek, 13 maja br. w przedszkolu „Magiczne miejsce” w Siemiatyczach odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Wydarzenie to miało szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny. Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie w swoich grupach do występów artystycznych przed rodzicami, którymi chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Podczas wizyty rodziców, dzieci z grup „Wróbelki”, „Liski”, „Owieczki”, „Kotki”, „Tygryski” oraz „Sówki” prezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, recytatorskie oraz plastyczne. Każdy z przedszkolnych oddziałów przygotował oryginalny występ, po którym to dzieci złożyły życzenia swoim rodzicom oraz  dołączyły samodzielnie wykonane laurki i drobne  upominki. Na zakończenie dzieci zaprosiły swoich rodziców na lody 😉

 

Kategorie: Aktualności