Jedenastego listopada
uczcić wielkie święto nam wypada.
Polska znów stworzyła jedność,
odzyskała niepodległość.

W naszym przedszkolu zorganizowany został rodzinny konkurs plastyczny pt.:„Moja mała ojczyzna” Udział w naszym konkursie pokazał jak dzieci (we współpracy z rodzicami) widzą symbole narodowe. Pozostał odśpiewany hymn narodowy, śpiewane były pieśni, recytowane wiersze, oraz  zostały wykonane prace plastyczne. Głównym celem tego konkursu było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom z całego serca, ślę wielkie podziękowania za zaangażowanie i udział w konkursie.

Poniżej prezentujemy Państwu, efekty prac naszych podopiecznych, uważam, że jest to jedna z najpiękniejszych opraw z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Zachęcam serdecznie do obejrzenia prac i wysłuchania występów naszych dzieci.

Katarzyna Żornaczuk

ALEKSANDER KRYSZCZUK