21.02.2020 r. maluszki z grup „Liski” oraz „Wróbelki” w ramach edukacji muzycznej wybrały się z wizytą do Szkoły Muzycznej im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach.

Tam czekała na nie moc atrakcji. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, takie jak kontrabas, fortepian, akordeon, puzon, skrzypce, ksylofon, wibrafon, werble, bębny, ale również na nich zagrać. Takie doświadczenie jest bezcenne i sprawiło naszym milusińskim wiele frajdy. Wesołe zabawy muzyczne i przemiła atmosfera na długo zostaną w naszej pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej?

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły  Muzycznej im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach –  Agnieszce Sitarskiej, za możliwość odwiedzenia tej placówki, wprowadzenie dzieci w świat muzyki oraz poświęcony nam czas.

Kategorie: Aktualności