„Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają!”

Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą ze sobą spędzać czas.

14 lutego 2020 roku był dla „Kotków” i „Owieczek” z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia dzieci poznały tradycje związane z tym świętem. Poprzez wspólne zabawy, panie zachęcały dzieci do okazywania uczuć innym osobom – kolegom, koleżankom, rodzicom. Nie zabrakło tańców, pląsów, zabaw walentynkowych i wspólnych szaleństw na Fikolandzie.

Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika od Pań. Dzień Walentynowy w grupie „Kotków” i „Owieczek” z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.

Kategorie: Aktualności