Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta najdroższe i najbliższe Naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 18 grudnia, podczas którego spotkały się przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami. Głównym punktem spotkania była zimowa inscenizacja, w której uczestniczyli dzieci i rodzice z grupy „Kotki”.  Dzieci zachwycały śpiewem, tańcem i recytacją wierszy, a rodzice ogromnym talentem aktorskim. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła do wspólnego kolędowania. Po radosnym kolędowaniu nadszedł czas na słodki poczęstunek. Ostatnim punktem świątecznego spotkania była wizyta Świętego Mikołaja w towarzystwie reniferów i elfów, który przywiózł na wielkich saniach prezenty.

Kategorie: Aktualności