6 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Mikołajki”.  Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Najważniejsza z nich to oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Wszystkie przedszkolaki ubrane całe na czerwono niczym małe mikołaje, z radością oczekiwały na wizytę wyjątkowego gościa! W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci wysłuchały pozostawiony przez niego list. Następnie obejrzały film przedstawiający historię Świętego Mikołaja, po czym rozwiązywały zagadki związane z obejrzanym filmem. Były także tańce ze śnieżynką oraz wspólne śpiewanie piosenek o zimie i Mikołaju.

Kiedy nasze przedszkolaki bawiły się w najlepsze, do sali wjechał Święty Mikołaj, a wraz z nim jego przyjaciel Chochlik. Ależ to była niespodzianka!!! Dzieci z ogromnym entuzjazmem i nieukrywaną radością przywitały Wspaniałych Gości. Wspólnie z Nimi świetnie się bawiły. Było uroczo i wesoło. I tak nadszedł moment, w którym Mikołaj z pomocą Chochlika wręczył dzieciom prezenty. Spotkanie zakończyła wspólna sesja zdjęciowa z Mikołajem oraz Chochlikiem.

Ach cóż to był za dzień… Te cudowne chwile pełne wzruszeń i radości na długo pozostaną w naszej pamięci.

Kategorie: Aktualności