Znalezione obrazy dla zapytania szkoła pamięta logo

W naszym przedszkolu 7 listopada 2019 roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy wraz z rodzicami  oraz zaproszonymi gośćmi zebrały się, aby obejrzeć przedstawienie w wykonaniu rodziców pt. „Mały Polak” i uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Na scenie pojawiły się również dzieci, które tańczyły, śpiewały piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem” i recytowały wiersze. Wspólnie z rodzicami odśpiewany został hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” oraz pieśń patriotyczna „Szara piechota”. 

 

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom biorącym udział w przedstawieniu:

Pani Ewelinie Moczulskiej

Pani Dominice Niewiarowskiej

Pani Beacie Kryńskiej

Pani Aleksandrze Kluczek

Pani Justynie Siemieniuk

Pani Monice Karasowskiej

Pani Zuzannie Małetko

Panu Januszowi Bondzie

Panu Tomaszowi Czyryndzie

Panu Radosławowi Syczowi

 

Kategorie: Aktualności