W związku z obchodami Odzyskania Niepodległości Nasze Przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję pt. „Rekord dla Niepodległej”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ramach tej akcji 8 listopada punktualnie o godzinie 11.11 Dzieci ze wszystkich grup wraz z Pracownikami Przedszkola uroczyście zaśpiewały 4-zwrotkowy Hymn Polski. Przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się do tego wydarzenia. Podczas zajęć poznawały symbole narodowe, tańce oraz pieśni patriotyczne, a także zapoznały się z historią swojego kraju. Wykonały również piękne prace plastyczne związane z Polską. Dzięki takim działaniom uświadamiamy dzieciom kim jesteśmy, skąd się wywodzimy, jaka jest nasza przeszłość. Uczymy je bycia Polakiem i miłości do kraju ojczystego.